ליאור סושרד

ליאור סושרד הוא אמן חושים הטוב בישראל ומבכירי אמני החושים בעולם.

יחודו הרב של ליאור בא לידי ביטוי ביכולתו הנדירה לשלב את נושא הטלפתיה וקריאת המחשבות בהומור משובח והמון כריזמה

הקהל לוקח חלק בלתי נפרד בהופעה וחווה הרפתקה אינטראקטיבית בלתי נשכחת

סושרד מופיע עם מופע החושים החדשני שלו באירועים נחשבים של ידוענים בינלאומיים ,ומבוקש גם בתערוכות ובכנסים מקצועיים של החברות הגדולות בארץ בעולם.

הוא התארח בתכניתו של ג’יי לנו בארה”ב 5 פעמים, התראיין אחד על אחד בתכניתו של לארי קינג ומופיע בתכניות וספיישלים ברחבי העולם והדהים אנשים רבים עם מופע טלפתיה יוצא דופן.

עפ”י דרישה מיוחדת יוכל ליאור להתאים את המופע לצרכי האירוע בהתאמה אישית ע”י שילוב מסרים והכנת קטע שייתפר במיוחד לכבודו.המופע מתאים לסוגי קהל רבים ולמגוון ארועים כגון ארועי חברה, כנסים, נופשים ועוד.

כנסים מקצועיים וקידום מכירות

בין אם זו ועידה עסקית גדולה, תערוכה, קבלת פנים או כנס חברה, לליאור סושרד יש את היכולת להפוך כל אירוע לבלתי נשכח.

סושרד יצר קונספט הגשה ייחודי כמנחה בכנסים ואירועים עסקיים בהם פיתח פורמט מיוחד של INFOTAINMENT (שילוב בידור והעברת מידע). ליאור סושרד – אמן חושים לאירועים ייחודים.

הקונספט משלב אלמנטים של תדהמה מהופעותיו של סושרד, יחד עם המסרים העיקריים של החברה לעובדים או ללקוחות כל זאת בדרכו היחודית, המבדרת והמהנה. ( למשל שימוש בלוגו החברה כחלק מההופעה).

לאחר מספר פגישות הכנה ,ילמד סושרד את המטרות והתכניות העסקיות של החברה, ויתפור מופע מיוחד שיפיח אנרגיה אצל עובדי החברה, יחדיר ללקוחות את מסרי הארגון ויבטיח אימפקט חיובי ומשפיע.

אופיו האלגנטי של ליאור וההומור העדין שלו ישברו את הקרח ויבטיחו לכם אירוע עסקי מוצלח. מבין לקוחותיו של סושרד שנהנו מהנחייתו נכללות כמה מהחברות בעלות המוניטין המכובדות ביותר בעולם.