מי אנחנו

דוגו - אמנים ומופעים סטנדאפ

משרד דוגו אומנים ומופעים בע”מ הוקם בתחילת שנת 2014 מתוך אהבה ותשוקה אמיתית לעולם הבידור והמופעים. המשרד דוגו חבר באיגוד האמרגנים ומפיקי אומנויות הבמה בישראל. אנו מייצגים קשת רחבה של אומנים המהווים את עמודי התווך של עולם הבידור והקומדיה במדינת ישראל. ייעוד המשרד הינו להוות אבן דרך ולהיות שותף משמעותי בעשייה התרבותית והאמנותית המתרחשת באזורינו. המשרד מתמחה בייצוג בלעדי של מופעים קיימים ושל הפקה ופיתוח תכנים חדשים כמו גם בניהולם האישי של מיוצגינו השונים. נוסף על כך, משרדינו בעל רשת קשרים ענפה ואנו נוטים לקיים שיתופי פעולה עם יתר משרדי האמרגנות המובילים בארץ. משרדנו אסף אליו את הטובים במלאכה מצד העומדים על הבמה והן מצד השותפים לעשייה מאחורי הקלעים. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי ואיכותי ברמה גבוה תוך התאמה מירבית של דרישות הלקוח ותקציבו אל מול סל האפשרויות הקיים וההיצע הרחב במגוון רחב של מופעי סטנדאפ ואומנות חושים. משרדנו מורכב ממספר מחלקות שונות:

מחלקת שיווק ומכירות: מחלקה זו מטפלת בכל אומני ומופעי המשרד המיוצגים בלעדית על ידינו והיא אחראית על שיווק המופעים ומכירתם ללקוחותינו השונים (חברות, ועדי עובדים, צה”ל, משרדי ממשלה, עיריות, חברות הפקה). כמו כן, מחלקה זו עומדת בקשר רציף עם מיטב הספקים ותשמח לתת לכם שירות בכל הנושאים הקשורים לביצוע ההופעה כגון חברות הגברה, תאורה, במות ועוד. המחלקה מטפלת הן בלקוחות מוסדיים והן בלקוחות פרטיים.

מחלקת בוקינג מופעים פתוחים: מחלקה זו אחראית על ארגון, פרסום וניהול מופעינו המתקיימים בהיכלי התרבות והאולמות השונים ברחבי הארץ הפתוחים לקהל הרחב באמצעות רכישות כרטיסים. כמו כן, מחלקה זה אחראית על שיתופי פעולה מסחריים בהם לוקחים חלק המופעים והאומנים המיוצגים במשרדנו.

מחלקת הפקה ופיתוח תוכן: באחריות המחלקה ליזום, ליצור ולהפיק תכנים ומופעים חדשים ולעבור יחד איתם את כל שלבי ההפקה, החל משלב הקונספט ועד לשלב בו המופע עולה לראשונה על הבמות. המחלקה משתפת פעולה עם מיטב היוצרים, השחקנים, התסריטאים והבימאים. לאחר תום תקופת ההפקה וההרצה של מופעינו השונים הם עוברים לטיפול שוטף של המחלקות הרשומות לעיל.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. אל תהססו לפנות אלינו.

דוגו אומנים ומופעים בע”מ – 03-6511244.