ערב גיבוש לעובדים – סטנדאפ מקורי וייחודי

מעוניינים בסטנדאפ קורע?

מי מאיתנו לא מכיר ויודע מהי החשיבות הרבה שיש לגיבוש בחברה, כאשר עובדים יחדיו בצורה נעימה יותר מגיעים לתוצאות טובות יותר.

חברות רבות כבר הבינו ערב גיבוש לעובדים בשילוב עם סטנדאפ הוא הפיתרון האולטימטיבי לערב חברה ופעילות גיבוש לעובדים שהם בהחלט יזכרו להרבה זמן. אירוע שכזה יגרום לכל עובד ועובד לדבר על אותו ערב במסדרונות המשרד לתקופה רבה. דוגו ייצוג אומנים ומופעים מזמינה אתכם לקיים ערב קורע מצחוק בשילוב של הומור המותאם אישית לאופי המשרד. שילוב אלמנטים של אירועים שקרו במציאות וסדר היום במשרד יגרמו לערב מהנה, מצחיק וייחודי שייתן את ההיבט הנוסף על כל עובד ועובד ויגרום לחיזוק הקשר בין כולם.

 

מחפשים רעיון מגניב לעשות ערב גיבוש לעובדים ופעילות שהם יזכרו להרבה זמן?

בואו לשבור את השגרה בעבודה ותחזקו את אפקט המשפחה בחברה. כי כאשר העובדים רואים שאתם משקיעים בהם הם ישקיעו בחזרה פי שתיים. מנהלים? בואו תראו לעובדים שלכם שאכפת לכם מכל אחד אחד, תחזקו את ההיכרות בין כולם ואת עבודת הצוות העתידית. פרודוקטיביות בעבודה היא כלי מפתח וכאשר העובד מאושר התפוקה הרבה יותר טובה. בואו לפעילות גיבוש מהנה, בואו לעשות כיף יחדיו ולצחוק – בואו לערב גיבוש לעובדים. שילוב של הומור, היכרות אישית ועניין תיצור מרכיב מרכזי בערב שכזה.

רוצים לגבש את העובדים? לחגוג אירוע בעסק?

אם אתם צריכים סטנדאפ מקורי אנחנו כאן בשבילכם.

סטנדאפ לאירועי חברה זה הפיתרון!

 

◄ מיטב הסטנדאפיסטים בישראל

◄ תכנים מותאמים בשבילכם

◄ מתאים לכל גדלי החברות

◄ ניסיון רב שנים בתחום

לצפייה במופעי הסטנדאפ הקרובים וללוח ההופעות המלא – לחצו כאן

צרו קשר כעת בטלפון 03-6511244 או מלאו פרטים באתר להזמנת מופע סטנדאפ ונחזור אליכם בהקדם האפשרי >>> משרד דוגו אומנים ומופעים

 

סטנדאפ - פעילות גיבוש וערב גיבוש לעובדים