ערב גיבוש לעובדים – סטנדאפ מקורי וייחודי

מעוניינים בסטנדאפ קורע?

מי מאיתנו לא מכיר ויודע מהי החשיבות הרבה שיש לגיבוש בחברה, כאשר עובדים יחדיו בצורה נעימה יותר מגיעים לתוצאות טובות יותר.

חברות רבות כבר הבינו ערב גיבוש לעובדים בשילוב עם סטנדאפ הוא הפיתרון האולטימטיבי לערב חברה ופעילות גיבוש לעובדים שהם בהחלט יזכרו להרבה זמן. אירוע שכזה יגרום לכל עובד ועובד לדבר על אותו ערב במסדרונות המשרד לתקופה רבה. דוגו ייצוג אומנים ומופעים מזמינה אתכם לקיים ערב קורע מצחוק בשילוב של הומור המותאם אישית לאופי המשרד. שילוב אלמנטים של אירועים שקרו במציאות וסדר היום במשרד יגרמו לערב מהנה, מצחיק וייחודי שייתן את ההיבט הנוסף על כל עובד ועובד ויגרום לחיזוק הקשר בין כולם.

 

מחפשים רעיון מגניב לעשות ערב גיבוש לעובדים ופעילות שהם יזכרו להרבה זמן?

בואו לשבור את השגרה בעבודה ותחזקו את אפקט המשפחה בחברה. כי כאשר העובדים רואים שאתם משקיעים בהם הם ישקיעו בחזרה פי שתיים. מנהלים? בואו תראו לעובדים שלכם שאכפת לכם מכל אחד אחד, תחזקו את ההיכרות בין כולם ואת עבודת הצוות העתידית. פרודוקטיביות בעבודה היא כלי מפתח וכאשר העובד מאושר התפוקה הרבה יותר טובה. בואו לפעילות גיבוש מהנה, בואו לעשות כיף יחדיו ולצחוק – בואו לערב גיבוש לעובדים. שילוב של הומור, היכרות אישית ועניין תיצור מרכיב מרכזי בערב שכזה.

רוצים לגבש את העובדים? לחגוג אירוע בעסק?

אם אתם צריכים סטנדאפ מקורי אנחנו כאן בשבילכם.

 

איך ערבי גיבוש עוזרים לארגון?

אנשים נשארים במקומות עבודה או עוזבים מקומות עבודה בגלל האנשים בגוף או בחברה בה הם עובדים. תקשורת בין אישית בין עובדים, היא אחד הדברים הכי חשובים לכל אחד שיוצא בבוקר מביתו ומבלה בין 9 ל-12 שעות בחברתם של אנשים אחרים, זרים לו עמיתים לעבודה.

אנשים יכולים לוותר על משרה נחשקת, אם לא נעים להם לעבוד בחברה בה הם עובדים מבחינה אנושית. אם אין להם איזה חבר אחד שם, מישהו לפטפט ולדבר אתו לפעמים. לפתוח קצת את הלב, עד כמה שאפשר, בכל זאת מקום עבודה. אבל ידידות בין אנשים יוצרת חברויות גם במקומות עבודה ואלה חשובים מאוד לאנשים שמבלים עם אנשים אחרים כל כך הרבה שעות. 

לומדים לעבוד בצוות וליהנות בצוות

כבר מזמן ידוע לכל חברת הייטק ובנק, כי ערבי גיבוש הם מנוף ליצירת יחסים אישים בין אנשים בעבודה. הם גורמים להם להתקרב זה לזה, ויש לזה ביטוי אחר כך גם בעבודה.

 

כל החברות היום בין אם מדובר בחברת הייטק ובין אם מדובר על חברה לניהול נדל”ן עובדים במבנה של פרוייקטים. בראש כל פרויקט יש מנהל פרויקט ומתחתיו שורה של נושאי תפקידים. הרבה פעמים כאשר אנשים לא מצליחים להתקרב זה לזה מבחינה אנושית, הם גם לא מצליחים לעבוד ביחד. כדי לעבוד בצוות צריך לנהוג בפתיחות ובכבוד מול האחרים, והרבה פעמים אנשים מגבשים דעות שגויות על אחרים או מתרשמים מהם לא נכון, וקשה להם מאוד לשתף פעולה ולעבוד ביחד. מיותר לציין כי גם את העבודה הם לא יצליחו לעשות טוב ולהגיע להישגים, אם היחסים ביניהם מתוחים ולא טובים.

ערב גיבוש אחד ויש תוצאות גם בעבודה

ומדוע זה עלול לקרות? משום שלאנשים במהלך יום עבודה, אין יותר מדי זמן לתהות על קנקנם של עמיתים לעבודה. הדיבור הוא מקצועי. הם יכולים להיפגש במטבח ליד מכונת הקפה, אבל עדיין הם לא יעמדו שם באמצע יום העבודה ויתחילו לפתח שיחה עמוקה. בדרך כלל אם אין איזה ערבי גיבוש או ימי כיף לעובדים, קשה מאוד לייצר גם שיתופי פעולה ועבודה פורייה בין אנשים שלא מכירים בכלל אחד את השני.

אבל אם מוציאים את כל העובדים של החברה לערב גיבוש עם סטנדאפיסט או אמן חושים והם יושבים וצוחקים יחד ונהנים, יש פה כבר התקדמות עצומה בדרך ליחסים יותר טובים. יום אחרי היום גיבוש כבר רואים את התוצאות. השלום יותר נעים, החיוך יותר אמתי ויש כבר חוויות משותפות. 

סטנדאפ לאירועי חברה זה הפיתרון!

◄ מיטב הסטנדאפיסטים בישראל

◄ תכנים מותאמים בשבילכם

◄ מתאים לכל גדלי החברות

◄ ניסיון רב שנים בתחום

לצפייה במופעי הסטנדאפ הקרובים וללוח ההופעות המלא – לחצו כאן

צרו קשר כעת בטלפון 03-6511244 או מלאו פרטים באתר להזמנת מופע סטנדאפ ונחזור אליכם בהקדם האפשרי >>> משרד דוגו אומנים ומופעים

 

סטנדאפ - פעילות גיבוש וערב גיבוש לעובדים