סטנדאפ לוועדי עובדים

סטנדאפ לוועדי עובדים

עד היום וועד העובדים היה מארגן מפיק ומבצע בעצמו את האירועי חברה, בשנים האחרונות הדרישות לאירועי החברה השתנו והפכו מעוד אירוע שבו נפגשים כל העובדים להפקת ענק עם אומנים והרבה כיף.

בשביל להפיק אירוע שכזה, וועדי העובדים מעדיפים לתת לחברות כמו דוגו אומנים ומופעים בע”מ להפיק עבורם את האירועים המרשימים בצורה המקצועית ביותר וללא שגיאות.

אז למה סטנדאפ לאירוע חברה?

מטרת האירוע חברה הינו לשפר את היחסים בין העובדים וליצור הרגשה כוללת של כיף והנאה במקום העבודה, בשביל להגיש מטרה זו ניתן להפיק אירוע סטנדאפ אשר יפיל את כולם לרצפה וידאגו שכולם ידברו על האירוע במשך זמן רב לאחר מכן.

אנו דוגו אומנים ומופעים בע”מ מתמחים במופעי סטנדאפ לחברות ואף ליאור סושרד , אמן חושים שייתן הופעה שתדהים כל אחד ואחד בקהל.

כאשר אנו ניגשים לפרויקט שכזה אנו עובדים בצורה מסודרת ומקצועית אשר מבטיחה כי המוצר הסופי יענה על דרישות הלקוח ויספק לכם ערב של הנאה צרופה.

תהליך בניית אירוע החברה אורך בין חודש למספר חודשים, תלוי בגודל האירוע ובהקיפו. הזמנת מנחה או סטנדאפיסט מתאים לאירוע הינה חשובה לא פחות, אנחנו מייצגים קשת רחבה ביותר של אמנים אשר יתאימו לאירוע שלכם ועדיף לשריין אותם מראש יחד איתנו בכדי להבטיח שהכל ירוץ באופן חלק. באירוע חברה אנו יכולים לשלב מראש דוברים או מנהלים אשר מעוניינים לברך או לדבר במהלכו, ביחד עם התוכן המותאם אישית בשבילכם ולרוח החברה שלכם – דבר שיהפוך את כל האירוע להרבה יותר מהנה.

לצפייה במופעי הסטנדאפ הקרובים וללוח ההופעות המלא – לחצו כאן

צרו קשר כעת בטלפון 03-6511244 או השאירו פרטים דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי >>> משרד דוגו אומנים ומופעים