אמן חושים לאירוע

מחפשים רעיונות לאירועים? אמן חושים לאירוע!

תנו לנו לעשות את החשיבה! סטנדאפ, הופעה או מופע בידור
אם אתם צריכים אמן חושים לאירוע אנחנו כאן בשבילכם.
דוגו – אומנים ומופעים זה הפיתרון!

◄ מיטב האומנים בישראל

◄ תכנים מותאמים בשבילכם

◄ מתאים לכל גדלי האירוע

◄ ניסיון רב שנים בתחום

אמן חושים לאירוע נותן לכל אירוע את ערך נוסף לאירוע, דוגו ייצוג אומנים ומופעים מייצג את אמן החושים המוכר ביותר בישראל, ליאור סושרד.

מה זה אמן חושים?

בעזרת החושים של בני האדם הם צוברים את הידע וקולטים את המידע הרחב בעולם. אמן חושים הוא אדם אשר מצליח לדעת מעבר למה שבני האדם יודעים ולגרום לבני האדם השונים לבחור בדברים מסוים בעזרת כוח המחשבה.

בשנים האחרונות מגוון רחב של תוכניות טלוויזיה של אמני חושים זכו לרייטינג רב ועוררו את עניין הציבור. אמני חושים הוכיחו שביכולתם לשלוט על המחשבות, החלומות והדמיון של האנשים ולגרום להם לבחור בדברים מסוימים בעזרת כוח המחשבה.

איך זה עובד? אמן חושים למעשה משתמש בחמשת החושים בהם צוידו בני האדם על מנת ליצור אשליה המסוימת שמחזיק בחוש השישי. אמני החושים יודעים ליצור אשליות ויזואליות אשר נקלטות באמצעות חוש הראייה, השמיעה, המגע והתפיסה של בני האדם.

היסטוריה: עוד בהיסטוריה האנושית המוקדמת היו הוכחות לכך שלבני האדם יש את היכולת להבין ולהיעזר בחוש השישי על מנת להשיג יתרון מסוים על פני האחרים. אותם האנשים נקראו בתקופות הקדומות “מכשפים” או “קוסמים” ורבים האמינו כי באמצעות בכוח שלהם ייצרו מלחמות וסכסוכים שונים ובמקרים מסוימים הובילו לאחדות רבה בין שבטים ועמים.

קוסמות – מהן השיטות ליצור אפקטים של קוסמות?

ישנם שיטות שונות בהן נעזרים הקוסמים ואמני החושים ליצור אפקטים מסוימים וליצור תדהמה בקרב קהל הנוכחים. השיטות הפופולריות הן: הסחת דעת, הסתרה, זריזות ידיים ואשליות שונות שבאמצעותם יכולים הקוסמים לגרום לנוכחים להאמין ולחשוב בצורה מסוימת.

אמן חושים משתמש בטלפתיה ובחוש השישי שתפקידו המרכזי הוא לקלוט מידע שלא נקלט מחמשת החושים של בני האדם (פרפסיכולוגיה). אותו חוש שישי, עוסק בתופעות כמו: קריאת מחשבות, טלפתיה, חיזוי העתיד והזזת חפצים שונים באמצעות כוח המחשבה (טלקינזיס).

ליאור סושרד – אמן החושים

ליאור סושרד נחשב לאמן החושים המוביל במדינת ישראל ובעולם כולו. ליאור התפרסם בתוכניות הטלוויזיה השונות לאורך השנים והנחה את תוכנית “משאבת הכסף” שזכתה להצלחה רבה בישראל. במהלך הקריירה שלו, הופיע בתוכניות ברחבי העולם שביניהן : “ג’יי לנו” והתראיין אצל “לארי קינג” בתוכנית Larry King NOW.

הופעותיו של ליאור סושרד זוכות להצלחה רבה בארץ וברחבי העולם.

לצפייה במופעי הסטנדאפ הקרובים וללוח ההופעות המלא – לחצו כאן

צרו קשר כעת בטלפון 03-6511244 או השאירו פרטים דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי >>> משרד דוגו אומנים ומופעים

 

אמן חושים