פעילות גיבוש לעובדים – מה ניתן לעשות?

אם אתם תוהים אילו פעילויות בדיוק אתם יכולים לארגן לעובדים בכדי לגבש ביניהם, אז במאמר הזה נשתף אתכם במספר רעיונות שעשויים למצוא חן בעיניכם ובעיני העובדים שלכם ולהביא לכדי שביעות רצון מכל הצדדים המעורבים בעניין. בין השאר כדאי בהחלט לשקול אופציה של מופע סטנדאפ עבור העובדים. בילוי בהופעה של סטנדאפיסט הוא פעילות גיבוש לעובדים שהיא גם מיוחדת, גם מלאת אנרגיות וגם כזאת שתיזכר למשך זמן אצל עובדי החברה.

הסיבה העיקרית בגינה עסקים וחברות בוחרים לשלוח את הצוות שלהם אל פעילות גיבוש לעובדים היא ההבנה שאם רוצים לשפר את האווירה במקום העבודה, לגרום לכולם להרגיש טוב יותר וכמובן שגם להביא לגיבוש אופטימלי, אז זוהי דרך לא רעה בכלל לעשות זאת.

תמיד חושבים צעד אחד קדימה על פעילות גיבוש לעובדים

כאשר אתם באים לחשוב על פעילות גיבוש לעובדים שלכם, תנסו לחשוב על דברים קצת שונים, אחרים, כאלה שלא נוהגים לעשות בכל מקום עבודה. כך העובדים שלכם יתלהבו יותר וירגישו שהם לוקחים חלק בפעילות גיבוש לעובדים מיוחדת ופחות שגרתית. אז רוצים לדעת בדיוק מה תוכלו לעשות עם העובדים? הנה לכם מספר רעיונות.

  • סטנדאפ – במידה ואתם רוצים ללכת על דרך לא שגרתית לגיבוש העובדים שלכם, אז תוכלו לשלוח אותם אל מופע סטנדאפ של אחד הקומיקאים המובילים בארץ, כמו סטנד אפ אדיר מילר, מיקי גבע או גיורא זינגר.
  • הופעה מוזיקלית – אם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם, דרך מעולה לעשות זאת תהיה הזמנה שלהם אל הופעה של אמן שאהוב עליהם. זוהי חוויה שעשויה להעצים את החיבור בין העובדים ולהסב להם הנאה בלתי רגילה.
  • חדרי בריחה – מה כבר לא נאמר על חדרי בריחה. מדובר בתופעה של ממש, כזו שמושכת לא מעט אנשים ומעוררת סקרנות בלתי רגילה. זוהי פעילות גיבוש לעובדים מעולה שתוכלו לשלוח אליה את העובדים שלכם אם אתם רוצים לחבר ביניהם בצורה לא רעה בכלל. המטרה בחדרים הללו היא לפתור חידות ולמצוא את הדרך החוצה מהר ככל שניתן, וזוהי פעילות גיבוש לעובדים שרבים בוחרים בה.
  • יום במכון ספא – אתם והעובדים שלכם אנשים של פינוקים? אם התשובה חיובית, אז למה שלא תשלחו את צוות העובדים ליום כיף במכון ספא. זה יכול להתברר כרעיון נפלא שימצא חן בעיניו של כל אחד מן העובדים שלכם ויגרום להם להתלהב במיוחד.

כרטיסים לסטנדאפ והופעות מזמינים רק דרך דוגו

אם אתם מתכוונים להזמין כרטיסים לעובדים שלכם לקראת מופע סטנדאפ לערב גיבוש לעובדים או הופעה של אמן נערץ, אז הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה אתר דוגו. לאחר מילוי קצר של טופס באתר תוכלו להזמין כרטיסים לכל צוות העובדים שלכם ולראות חיוך מתנוסס על פניהם.

פעילות גיבוש לעובדים